Hakkımızda

Hakkımızda

HEDİYENİZVAR HEDİYE ORGANİZASYONU TİC. LTD. ŞTİ.

Hediyenizvar, kurumsal iletişimden, stratejik danışmanlığa, medya ilişkilerinden, pazarlamaya yönelik halkla ilişkilere kadar tüm sahalarda etkin olarak yer almaktadır.

Hediyenizvar çeşitli tüketim ürünlerinden, giyim sanayine, turizm ve eğlence sektöründen, finansal kuruluşlara şirketlerin büyük ve küçük çaplı verilecek davetlerinin hazırlığı, davetiye tasarımları, gelen davetliler için hazırlanacak hediyelerin seçimi, paketlenmesini ve takibini, ayrıca şirketlerin kurumsal hediyelerinin hazırlanmasını yapmakta. Yerli ve yabancı şirketlerin ürün ve hizmetlerini tanıtmakta, kurumsal kimlikleri ve kamuoyundaki imajlarının yerleştirilmesi yönünde iletişim danışmanlığını yürütmektedir. Markaların ve kurumsal kimliklerin prestijlerini tazelemek ve kamuoyuna hatırlatmak ve/veya tanıtmak için yapılan her türlü adımı belirlemesi ve takip etmesi şirketin tercih edilen özelliklerinden biridir.

Hediyenizvar gerçekleştirdiği halka ilişkiler programları ve kampanyaları kanalıyla müşterilerine; medyada, pazarda ve iş dünyasında pozitif bir ortam, kamuoyu ve imaj yaratma konusunda hizmet vermektedir.